Już wkrótce

Niedzielne koncery w Korzkwi o 17.15

Muzyczna Korzkiew 2014 plakat-1 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

Oferta wakacyjna Centrum Kultury jest dostępna tuż obok na stronie głównej:

zajęcia w hali sportowej

wycieczki rodzinne

a ponadto zajęcia plastyczne z Eco Art Zielonki

Zapraszamy!

 

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

WLGZ 1 115 2014zmn

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aktualna tabela ligowa: pobierz

 

mosimagetenis

 

W tym sezonie również zapraszamy do udziału w lidze tenisa ziemnego. W roku ubiegłym w rywalizacji zwyciężył: Władysław Kućmierczyk, drugi był: Marian Dudek a trzeci: Aleksander Mikołajec. Prosimy o zgłaszanie udziału pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod nr tel. 606 686 323. Zasady pozostają bez zmian tzn. gra każdy z każdym, gracze umawiają się na mecz telefonicznie lub w inny sposób, z dyr. Markiem Płachtą ustalany jest wolny termin na korcie (2 godziny), gra do dwóch wygranych setów ( w razie 1:1 w setach: super tie break do 10 lub jeśli jest zgoda z obu stron to normalny set). Opłata za mecz wynosi po 10 zł od osoby; wpisowe za sezon: 50 zł. Tabela krocząca będzie umieszczona na stronie CKPiR (ckpir.zielonki.pl).

plakat obóz letni 2014

 

CKPiR w Zielonkach oraz Klub Narciarstwa Rekreacyjnego "Konkret" zapraszają na rekreacyjny obóz letni organizowany w dniach od 11 - 20 sierpnia. W programie zaplanowano wycieczki: autokarowe (m.in. Solina, Sanok, Iwonicz), piesze szlakiem Beskidu Niskiego i Bieszczad oraz rowerowe po okolicy. Na wypoczywające dzieci czeka szereg atrakcji tj. olimpiada sportowa, warszaty gospodarskie, gry terenowe. Szczegółowy program: TU.

Na obóz można zapisywać się drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 692 448 963.

Szanowni Państwo, najbliższe spotkanie Klubu 50+ (we wtorek 8 kwietnia) jest odwołane z powodu rekolekcji. Klub spotka się w przyszłym tygodniu 15 kwietnia jednorazowo w innej lokalizacji - w Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach przy ul. Galicyjskiej 17A. Nowych uczestników prosimy o wczesniejszy kontakt telefoniczny pod nr 12 665 10 47.