Już wkrótce

18 listopada przesłuchania do Konkursu Piosenki Polskiej, szczegóły: tutaj.

 

W CKPiR w tym roku szkolnym:

 

plakat oferta zajec ckpir 2015 2

Odwiedź również

szlachetnapaczka

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

wl 122 2 15 ok

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liga tenisowa 2015:

 

Aktualna tabela: pobierz

plakat wyjazdy rodzinne 15Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach zaprasza na wakacyjne wyjazdy rodzinne do Białki Tatrzańskiej (19 lipca) i Bochni (9 sierpnia). Szczegóły organizacyjne na plakacie (kliknij miniaturę).Do pobrania regulamin oraz karta zgłoszenia.

 

Klub 50+ zmienia nazwę i odtąd funkcjonować będzie jako Centrum Aktywnego Seniora  Klub 60+. Projekt powstał w ramach współpracy Centrum Kultury Promocji i Rekreacji ze stowarzyszeniem Zachariasz. I jest finansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Urząd Gminy w Zielonkach. Do pobrania dokumenty uczestnictwa w klubie.

Czytaj więcej: Centrum Aktywnego Seniora Klub 60+

DSC 0207W strugach deszczu w zieloneckim Parku Wiejskim w Zielonkach Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji kultywowało ludowe zwyczaje. Organizacje społeczne z wielu sołectw gminy Zielonki przygotowały stoiska ze swoimi specjalnościami, na scenie zapanowała feeria barw krakowskich strojów, i tylko słońca zabrakło. V Festiwal Zespołów Ludowych miał swoje dwie odsłony: na scenie, gdzie występowały grupy oraz na stoiskach promocyjnych, gdzie koła gospodyń, integracyjne, miłośników miejscowości chwaliły się swoimi wyrobami.

Czytaj więcej: Folkowe powitanie lata w Zielonkach

IMG 3696Od 7 czerwca jeśli chodzi o konkursowe występy orkiestry dętej „Wola” z Woli Zachariaszowskiej to sukces goni sukces, z czego się bardzo cieszymy i gratulujemy.  Tego dnia orkiestra OSP zajęła II miejsce podczas XVIII Wiśnickiej Parady Orkiestr Dętych, która się odbyła w Nowym Wiśniczu. Oznaczało to równocześnie kwalifikację do Małopolskiego Przeglądu Orkiestr "Echo Trombity" w Nowym Sączu.

Czytaj więcej: Orkiestra „Wola” nie schodzi z podium

DSCN1620mos21 czerwca w Centrum Integracji Społecznej grupa młodsza i średnia zespołu Fermata zaprezentowały program kabaretowy okraszony piosenkami, a grupa starsza wykonała m.in. wiązankę szlagierów ze "Skrzypka na dachu". Na koniec koncertu zaśpiewali wspólnie pod dyrekcją Anny Roj, prowadzącej Fermatę. Duma rozpiera, że mamy taki zespół w naszej gminie i że reprezentuje on właśnie Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach. Dziękujemy i gratulujemy.

Czytaj więcej: Fermata zaśpiewała na podsumowanie roku