Już wkrótce

 

OFERTA ZAJĘĆ W CKPIR

dostępna: tutaj

 

Mini warsztaty taneczne: tutaj

 

Harmonogram zajęć Klubu 50+

 

24 października spotkanie dla Pań:

 

plakat rak piersi 14zmn

 

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

okładka

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aktualna tabela ligowa: pobierz

 

wyjazdy rodzinnezmn

 

CKPiR organizuje ciekawe wyjazdy dla rodzin w wakacyjne niedziele. Będą to jednodniowe wycieczki do Bochni (13 lipca), Chorzowa (27 lipca), Białki Tatrzańskiej (10 sierpnia) oraz Ogrodzieńca (17 sierpnia). Po szczegóły prosimy kliknąć miniaturę plakatu oraz zapoznać się z regulaminem. Karta zgłoszenia dostępna: tutaj.

angzerowka1

 

Stowarzyszenie Wspierania Rodziny i Społeczności Wiejskiej „Zachariasz” w Zielonkach we współpracy ze Szkołą Językową Shamrock uzyskało dofinansowanie z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na projekt pt. „Wcześnie zaczniemy - sukces osiągniemy - program rozwojowy SP w Korzkwi”. W ramach projektu dzieci klas „0” ze szkoły w Korzkwi uczyły się języka angielskiego bezpłatnie przez cały rok szkolny.

Czytaj więcej: Wcześnie zaczniemy, sukces osiągniemy

W okresie wakacyjnym nie będą prowadzone zajęcia w Klubie 50+. Obecnych i nowych Klubowiczów zapraszamy na spotkania we wrześniu. Wszystkich chętnych, także seniorów zapraszamy do udziału w rodzinnych, niedzielnych wycieczkach organizowanych przez CKPiR. Szczegóły na plakacie.

Wola

6 lipca zapraszamy na obchody związane z 20-leciem orkiestry. Uroczystość rozpocznie się Mszą świętą w kościele p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Woli Zachariaszowskiej. Po niej zaprezentują się orkiestry: z Zielonek, Korzkwi, Michałowic oraz Sobolowa, a także występią dzieci i młodzież z ZS w Woli Zachariaszowskiej pod kierownictwem Agnieszki Jurkiewicz. Podczas imprezy będzie można zobaczyć prezentację najnowszego sprzętu druhów z OSP Wola Zachariaszowska oraz pokaz pierwszej pomocy, swój występ pokaże drużyna Cheerleaders „ LIDERKI” z Zielonek. O godzinie 19:00 zaplanowano finałowy koncert Orkiestry WOLA z wokalistami zespołu Fermata oraz Panem Śrubką Michałem Jurkiewiczem, a na zakończenie zabawa taneczna z zespołem Rytm. 

Szczegóły na plakacie.