Już wkrótce

5 czerwca III Rajd Rowerowy po gminie Zielonki, szczegóły

 

Już na naszej stronie informacje o wakacjach: półkoloniach w CIS i zajęciach w hali sportowej

Odwiedź również

ulo1

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

WLGZ

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liga tenisowa 2016:

 

Zapraszamy do zapisów: szczegóły

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
560
Odsłon artykułów:
260000

DSC059748 marca w Centrum Integracji Społecznej odbył się konkurs recytatorski dla dzieci i młodzieży z naszej gminy zorganizowany przez Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach. Spośród 78 uczestników konkursu jury w składzie:Małgorzata Krzysica, aktorka Teatru Ludowego i przewodnicząca jury, Jan Nosal, aktor Teatru Ludowego, Rafał Szumski, aktor Teatru Groteska. wyłoniło 12 najlepszych, którzy 10 marca reprezentują gminę w eliminacjach powiatowych 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, w Mogilanach.

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Recytatorski w Zielonkach

plakat pucheroki 16Zapraszamy do udziału w dorocznym Gminnym Przeglądzie Pucheroków w Bibicach organizowanym przez Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji. Zobaczymy kolorowo przebranych Pucheroków, wysłuchamy oracji, najlepiej przebrany Pucherok zostanie nagrodzony, a imprezie towarzyszyć będzie wystawa i kiermasz ozdób wielkanocnych. Na Przegląd Pucheroków można zgłosić się grupowo poprzez szkoły i przedszkola, ale również indywidualnie. Karta zgłoszenia: w załączeniu.

mammografiaZielonki23 marca 2016 r. poniżej parku wiejskiego w Zielonkach będą wykonywane bezpłatne badania mammograficzne finansowane przez NFZ dla Pań w wieku 50-69 lat. Szczegóły, również na temat rejestracji, dostępne są na plakacie, prosimy kliknąć miniaturę.

recytacja2Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach zaprasza miłośników poezji i prozy do udziału w konkursie recytatorskim. Konkurs odbędzie się w Centrum Integracji Społecznej przy ul. Galicyjskiej 17A w Zielonkach 8 marca 2016 roku. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 marca. Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie: pobierz, a do zapisu konieczne będzie wypełnienie i złożenie karty zgłoszenia: pobierz.