Już wkrótce

Zapraszamy na wieczorek andrzejkowy dla "nieco" starszych nastolatków (po szczegóły kliknij miniaturę):

plakattaneczny35listopad14

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

okładka

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aktualna tabela ligowa: pobierz

 

liderki

Uwaga Cheerleaderki! Pierwszy trening dla wszystkich zawodniczek - połączony z zapisami - 4 września 2014 r. (w czwartek) godz. 17:30 - 18:45 w Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach przy ul. Galicyjskiej 17A. 10 września 2014 r. (środa) o godz. 18:00 (również w CIS) zebranie organizacyjne dla rodziców zawodniczek i kandydatek na zawodniczki oraz zapisy na zajęcia.

W tym roku rozpoczyna działalność drużyna 30+. Trener Liderek Katarzyna Gazda zachęca do udziału wszystkie Panie, które ukończyły 29. rok życia. Zajęcia zaplanowane są we wtorki i czwartki po fitnessie tj. od 20:30 do 21:15.plakat oferta zajec ckpir 2014zmn

 

Prezentujemy Państwu ofertę zajęć na rok szkolny 2014/2015, jakie będą się odbywać w Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach (kliknij miniaturę plakatu). Krótki reportaż (dostępny: tutaj) niech zachęci do zapisów. Zapraszamy.

Od 2 września zapraszamy także do Klubu 50+ (po szczegóły kliknij: tutaj).

Ruszają mini-warsztaty taneczne: kliknij.

orkiestry

W Parku Wiejskim w Zielonkach 7 września odbył się po raz dziewiąty Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych. Sześć orkiestr z powiatu krakowskiego: z Luborzycy, Więcławic, Świątnik Górnych, w tym trzy z gminy Zielonki: z Korzkwi, Woli Zachariaszowskiej i Zielonek oczarowało widzów. Podczas finału muzycy zagrali wspólny koncert, a na bis wraz z publicznością zaśpiewano żołnierskie szlagiery.

Czytaj więcej: IX Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych w Zielonkach

plakat dozynki 14 okzmn

 

W niedzielę 24 sierpnia zapraszamy na gminne święto plonów do Węgrzc na teren Towarzystwa Sportowego Węgrzce przy ul. B5. Na plakacie program imprezy oraz informacje o towarzyszących atrakcjach. Zapraszamy wszystkich: tych którym sercu bliskie są tradycje ludowe, ale i tych, którzy chcieliby je dopiero poznać. Dożynkowe wieńce, barwne krakowskie stroje, ciekawe przyśpiewki - to wszystko czekać będzie na Państwa w dożynkową niedzielę.W przedostatnią niedzielę wakacji zawitajcie Państwo do gminy Zielonki na dożynki.

PLAKAT BIATHLON

 

 

Rozpoczęły się zapisy internetowe na VI Nowohucki Biathlon Rowerowy. CKPiR w Zielonkach patronuje temu wydarzeniu i zaprasza do udziału w zawodach, które odbędą się 14 września o godz.9:45. Trasa będzie wiodła po malowniczym terenie Starej Mogiły, Pleszowa, Kujaw i Chałupek.
Szczegółowe informacje (m.in. kartę zgłoszenia i regulamin) mozna znależć na: biathlonrowerowy.pl