Już wkrótce

 

Już dostępna oferta CKPiR na nowy rok szkolny:

 

plakat oferta zajec ckpir 2015 2

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

wl 122 2 15 ok

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liga tenisowa 2015:

 

Aktualna tabela: pobierz

DSCN6644

 

Bieg, który odbędzie się w Zielonkach 20 września 2015r organizuje Fundacja Promocji Sportu i Rekreacji „Ścieżka Zdrowia” przy współpracy z Centrum Kultury Promocji i Rekreacji w Zielonkach. Zaprawieni biegacze będą mogli sprawdzić swoje możliwości w głównym biegu na dystansie około 21 km. Dla mniej wprawionych przewidziano krótsze, mniej forsujące konkurencje: bieg na 13,8 km, bieg rodzinny na 2 km oraz trasę Nordic Walking o długości 6,3 km


Szczegółowe informacje i zapisy  tutaj:

koncert Fermaty 06 2015

 

Zapraszamy na koncert zespołu Fermata 21 czerwca o 17.30 do Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach. W programie "Kabaret na jednej nodze" w wykonaniu grupy młodszej i średniej oraz "Chóralne rozmaitości" w wykonaniu Młodzieżowego Chóru Fermata. Kliknij również miniaturę plakatu.

DSCN0910

 

Za nami drugi już rajd rowerowy w gminie Zielonki. 7 czerwca prawie 900 rowerzystów w różnym wieku zwiedziło gminę Zielonki na rowerach. I w tym roku cyklistów zaprosiliśmy na dwie trasy: krótszą 12-kilometrową, i bardziej wymagającą 40-kilometrową. Trasę dłuższą wybrało prawie 300 osób, trasę krótszą około 600. Do zarejestrowanych uczestników w ostatniej chwili dołączyli ci, którzy nie zdążyli zapisać się w wyznaczonym terminie. Połowa uczestników przyjechała do nas z Krakowa i sąsiednich gmin, ale byli i goście z innych regionów Polski. Rajdowi towarzyszyło mnóstwo atrakcji, m.in.: pokaz akrobacji rowerowych i cheerleaderek, było też losowanie nagród wśród uczestników, a na koniec gwiazda – zespół Pectus. Wszystkim uczestnikom rajdu bardzo dziękujemy za wspaniałą atmosferę.

Czytaj więcej: Rowerowa niedziela w Zielonkach

Gmina Zielonki również brała udział w dorocznym Sportowym Turnieju Miast i Gmin. Z realizacją turnieju na terenie gminy Zielonki można zapoznać się w sprawozdaniu: tutaj.