Już wkrótce

Już niedługo wakacje, a tutaj informacje o ofercie Centrum Kultury: zajęciach w hali sportowej

 

26 czerwca - II Folkowe Powitanie Lata: Festiwal Zespołów Ludowych z gminy Zielonki:

 

plakat festiwal zespolow ludowych 16

 

16 lipca - wieczorek taneczny:

 

wieczorek taneczny 35 2016 lipiec

 

 

Odwiedź również

ulo1

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

WLGZ

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liga tenisowa 2016:

 

Aktualna tabela: liga tenisowa 2016

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
567
Odsłon artykułów:
286584

rajdCentrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach jest organizatorem III Rajdu Rowerowego, który odbędzie się 5 czerwca 2016 r.  (niedziela). To już trzecia edycja, w każdej z poprzednich wzięło udział po prawie tysiąc uczestników. Impreza ma charakter sportowo-rekreacyjny, start i meta odbędzie się na boisku sportowym Bibiczanka w Bibicach, ul. Lipowa 28.

Czytaj więcej: Szukamy sponsorów III Rajdu Rowerowego szlakami gminy Zielonki

kortzmnKort przy hali sportowej w Zielonkach już otwarty. Cena za godzinę: 25 zł; 35 zł za 1,5h; 45 zł za 2 godziny. Już niedługo ruszy również gminna liga tenisa ziemnego. Zapraszamy.

iasw 2016 edition ver 2Znacie jazdę na tyczkach? Inicjatywa społeczna Inline Alpine South Workshop już w roku ubiegłym organizowała treningi dla łyżworolkarzy w Parku Wiejskim w Zielonkach, można je podejrzeć na filmie. Klikając miniaturę plakatu mozna zapoznać się z ofertą warsztatów, szczegóły również na iasw.pl.

Od kwietnia w Centrum Integracji Społecznej  w Zielonkach  ruszają zajęcia Zumba Kids. zumba kidsOdbywać się one będą w piątki o godzinie 18.00.  Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat. Pierwsza bezpłatna, pokazowa lekcja już w ten piątek, czyli 1 kwietnia o godzinie 18.00. Będzie okazja, by dołączyć do grupy. Zapisy przyjmowane są również pod adresem mailowym podanym na plakacie obok.

DSCN9574W Niedzielę Palmową w Bibicach, 20 marca, podczas Gminnego Przeglądu zorganizowanego przez Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach oraz sołectwo Bibice zaprezentowały się Pucheroki z przedszkoli w Zielonkach i Bibicach oraz szkół z Korzkwi i Bibic – w kolorowych strojach i z tradycyjnymi oracjami, z koszykami na jajka i łakocie. Nagrodzono czterech najbardziej tradycyjnie przebranych uczestników. Na przeglądzie pojawiły się też nowości, które być może staną się tradycją.
Zapraszamy również do obejrzenia: filmowej relacji.

Czytaj więcej: Pucheroki głoszą oracje i … śpiewają