Już wkrótce

Niedzielne koncery w Korzkwi o 17.15

Muzyczna Korzkiew 2014 plakat-1 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

Oferta wakacyjna Centrum Kultury jest dostępna tuż obok na stronie głównej:

zajęcia w hali sportowej

wycieczki rodzinne

a ponadto zajęcia plastyczne z Eco Art Zielonki

Zapraszamy!

 

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

WLGZ 1 115 2014zmn

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aktualna tabela ligowa: pobierz

 

plakat obóz letni 2014

 

CKPiR w Zielonkach oraz Klub Narciarstwa Rekreacyjnego "Konkret" zapraszają na rekreacyjny obóz letni organizowany w dniach od 11 - 20 sierpnia. W programie zaplanowano wycieczki: autokarowe (m.in. Solina, Sanok, Iwonicz), piesze szlakiem Beskidu Niskiego i Bieszczad oraz rowerowe po okolicy. Na wypoczywające dzieci czeka szereg atrakcji tj. olimpiada sportowa, warszaty gospodarskie, gry terenowe. Szczegółowy program: TU.

Na obóz można zapisywać się drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 692 448 963.

Szanowni Państwo, najbliższe spotkanie Klubu 50+ (we wtorek 8 kwietnia) jest odwołane z powodu rekolekcji. Klub spotka się w przyszłym tygodniu 15 kwietnia jednorazowo w innej lokalizacji - w Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach przy ul. Galicyjskiej 17A. Nowych uczestników prosimy o wczesniejszy kontakt telefoniczny pod nr 12 665 10 47.

plakat pucheroki 14

 

W Niedzielę Palmową młodzi chłopcy ubrani w stożkowe czapy, odwrócone futrem na wierzch kożuchy i przepasani powrósłami chodzą po domach wygłaszając zabawne oracje stukając przy tym rytmicznie posiadanymi laskami. Za swe oracje są nagradzani przez gospodarzy rozmaitymi smakołykami, które zbierają do koszyków. 

Tradycja Pucheroków jest obecna w gminie Zielonki do dziś. 13 kwietnia zapraszamy wszystkich do Bibic na pucherokowe oracje, które rozpoczną się o godzinie 10 przed świetlicą "Pucherok" (Rynek 2).