Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

okładka

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aktualna tabela ligowa: pobierz

 

plakat rak piersi 14zmn

 

W październiku, miesiącu walki z rakiem piersi, Centrum Kultury wraz z Mary Kay organizuje spotkanie w Centrum Integracji Społecznej. Na 24 października przewidziano pogawędkę o zdrowiu, bezpłatny pokaz brafiterski oraz porady kosmetyczne. Szczegóły również na plakacie (kliknij miniaturę). Zapraszamy na godz. 17.00, ul. Galicyjska 17A, Zielonki.

fermataogo

12 i 16 września odbyły się przesłuchania do zespołu Fermata i wiemy już, kto wstąpi w szeregi zespołu. Podziękowania dla wszystkich przybyłych na przesłuchania. Do grupy młodszej zakwalifikowali się: Małgorzata Łyczko, Mikołaj Ornat, Maksymilian Ornat, Klaudia Rajca, Agnieszka Stanuszek, Izabella Grzyborowska, Magdalena Nogaj, Maja Afanash i Maria Hajto; do grupy starszej: Katarzyna Panikowska i Piotr Magiera. Ogromne gratulacje. O szczegółach uczestnicy będą informowani. Tymczasem czekamy na pierwsze występy zespołu w uzupełnionym składzie. Trzymamy kciuki.

ecoart2014

 

 

 

CKPiR oraz Eco Art zapraszają na "Zabawy z plastyką" w nowym roku szkolnym. Zajęcia w czwartki i piątki w hali sportowej. Inne szczegóły znajdziecie na plakacie (po kliknięciu miniatury).

zumba1

 

Rusza nowy sezon zajęć Zumba Fitness. Będą się odbywać w CIS w Zielonkach (Galicyjska 17A) w środy i w piątki od 19.00. Zaprasza trener Monika Bińczycka.

Na zajęcia fitness zapraszamy do Centrum Integracji Społecznej przy ul. Galicyjskiej 17A w Zielonkach we wtorki i czwartki w godz. 19:00 do 20:15. Karnet na 4 zajęcia (ważny przez jeden miesiąc): kosztuje 50 zł; na 8 zajęć (ważny dwa miesiące): 90 zł; 12 zajęć (ważny trzy miesiące): 120 zł.