Już wkrótce

 

tropem wilczym

 

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 28 lutego - trwają zapisy

 

 

 

 

Odwiedź również

ulo1

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

okładka WL 6 2015

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liga tenisowa 2015:

 

Zapraszamy na podsumowanie ligi.

Gdy muzyka grała ona w sercu Panu jedynie śpiewała…” fot. Piotr Sołtys
Jakub de Voragine
„Złota legenda” z II poł. XIII w.
15 listopada w kościele św Katarzyny Aleksandryjskiej w Krakowie odbył się Koncert Cecyliański. Dedykowany patronce chórzystów, muzyków i zespołów muzycznych, św Cecylii był jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń zorganizowanych przez Starostwo Powiatowe w Krakowie.
Poprzedziły go Jesienne Warsztaty „Muzykujmy Razem”, których ideą było przygotowanie repertuaru chórzystów i instrumentalistów działających w zespołach chóralnych i orkiestrowych na terenie Powiatu Krakowskiego.

Czytaj więcej: Koncert Cecyliański w Krakowie

Rada Gminy Zielonki przyjęła w czwartek 26 listopada Statut Gminnej Rady Seniorów, można się z nim zapoznać pobierając załącznik. Jeszcze do końca grudnia sołectwa i organizacje, które nie zgłosiły kandydatów do rady seniorów mogą to zrobić. Najbliższe spotkanie rady będzie miało miejsce 14 stycznia (czwartek) o godz. 11.00 w Centrum Aktywnego Seniora przy ul. Krakowskie Przedmieście 112 w Zielonkach.

18 listopada 2015 r w Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach odbył się powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej dla dzieci iDSCN9906 młodzieży. Wystąpili młodzi uczestnicy z gmin: Zielonki, Wielka Wieś, Michałowice, Zabierzów, Kocmyrzów-Luborzyca, Mogilany, Krzeszowice. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Zachariasz we współpracy z Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach, a zrealizowana została ona przy wsparciu finansowym powiatu krakowskiego. Laureaci wystąpili na koncercie 22 listopada na zamku w Korzkwi.

Czytaj więcej: "Piosenka jest dobra na wszystko" czyli o Konkursie Piosenki Polskiej w Zielonkach

złote liderki 2Trwa nabór do drużyny cheerleaderskiej Złote Liderki. Drużyna trenuje dwa razy w tygodniu (wtorki i czwartki) w godz. 20:20 - 21:30. Każdy trening to duża dawka ćwiczeń, ale przede wszystkim dobra zabawa podczas nauki tańca. Umiejętności prezentowane są szerszej publiczności na zawodach. Kliknij: szczegóły.

18 listopada 2015 r. w budynku Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach odbył się Konkurs Piosenki Polskiej, którego organizatorem było Stowarzyszenie ZACHARIASZ we współpracy z Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach. Realizacja zadania odbyła się przy wsparciu finansowym Powiatu Krakowskiego. Wpłynęło 64 zgłoszeń. Komisja Konkursowa, powołana przez dyrektora CKPiR, w składzie: Agnieszka Grochowicz, Diana Ciecierska i Michał Jurkiewicz przyznała następujące miejsca: protokół.