Już wkrótce

Przegląd Orkiestr Dętych: patrz obok

 

Oferta zajęć w CKPiR dostępna: tutaj

 

Niedzielne koncerty w Korzkwi do końca wakacji (g. 17.15)

 

13 września wieczorek taneczny:

plakat wieczor taneczny 2014 09 zmn

 

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

okładka

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aktualna tabela ligowa: pobierz

 

Wola

6 lipca zapraszamy na obchody związane z 20-leciem orkiestry. Uroczystość rozpocznie się Mszą świętą w kościele p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Woli Zachariaszowskiej. Po niej zaprezentują się orkiestry: z Zielonek, Korzkwi, Michałowic oraz Sobolowa, a także występią dzieci i młodzież z ZS w Woli Zachariaszowskiej pod kierownictwem Agnieszki Jurkiewicz. Podczas imprezy będzie można zobaczyć prezentację najnowszego sprzętu druhów z OSP Wola Zachariaszowska oraz pokaz pierwszej pomocy, swój występ pokaże drużyna Cheerleaders „ LIDERKI” z Zielonek. O godzinie 19:00 zaplanowano finałowy koncert Orkiestry WOLA z wokalistami zespołu Fermata oraz Panem Śrubką Michałem Jurkiewiczem, a na zakończenie zabawa taneczna z zespołem Rytm. 

Szczegóły na plakacie.

Zielonki Strona 118 czerwca o godz. 10:00, w Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach (ul. Galicyjska 17 A Zielonki) odbędzie się spotkanie informacyjno-promocyjne. Tematem spotkania będzie omówienie projektu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) na lata 2014-2020 oraz nowych zasad przyznawania płatności bezpośrednich. Spotkanie promocyjno-informacyjne zostanie przeprowadzone przez pracowników Biura Powiatowego ARiMR w Krakowie oraz pracowników Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Karniowicach i będzie miało na celu przygotowanie potencjalnych beneficjentów do efektywnego wykorzystania środków przekazywanych przez UE na obszary wiejskie w nowym okresie programowania.

fermata

 

 

25 maja w Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach odbył się koncert młodszej grupy zespołu Fermata oraz wokalistów uczących sie śpiewu w Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach. W repertuarze podopiecznych Anny Roj pojawiły się znane i lubiane piosenki, a prócz zdolności wokalnych artyści pokazali talent aktorski.

Czytaj więcej: Muzyczne spotkanie z Fermatą

warsztatywola

 

Orkiestra Dęta OSP „Wola” z Woli Zachariaszowskiej ogłasza nabór osób chętnych do uczestnictwa w warsztatach muzycznych, w ramach realizacji projektu „Muzyka łączy pokolenia – kultywowanie lokalnej tradycji muzycznej Orkiestry Dętej OSP „Wola” w Woli Zachariaszowskiej”. Udział jest bezpłatny i obejmuje spotkania w dniach 17, 24, 25 i 31 maja. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Czytaj więcej: Warsztaty muzyczne z orkiestrą "Wola"