Już wkrótce

Przegląd Orkiestr Dętych: patrz obok

 

Oferta zajęć w CKPiR dostępna: tutaj

 

Mini warsztaty taneczne: tutaj

 

13 września wieczorek taneczny:

plakat wieczor taneczny 2014 09 zmn

 

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

okładka

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aktualna tabela ligowa: pobierz

 

angzerowka1

 

Stowarzyszenie Wspierania Rodziny i Społeczności Wiejskiej „Zachariasz” w Zielonkach we współpracy ze Szkołą Językową Shamrock uzyskało dofinansowanie z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na projekt pt. „Wcześnie zaczniemy - sukces osiągniemy - program rozwojowy SP w Korzkwi”. W ramach projektu dzieci klas „0” ze szkoły w Korzkwi uczyły się języka angielskiego bezpłatnie przez cały rok szkolny.

Czytaj więcej: Wcześnie zaczniemy, sukces osiągniemy

W okresie wakacyjnym nie będą prowadzone zajęcia w Klubie 50+. Obecnych i nowych Klubowiczów zapraszamy na spotkania we wrześniu. Wszystkich chętnych, także seniorów zapraszamy do udziału w rodzinnych, niedzielnych wycieczkach organizowanych przez CKPiR. Szczegóły na plakacie.

Wola

6 lipca zapraszamy na obchody związane z 20-leciem orkiestry. Uroczystość rozpocznie się Mszą świętą w kościele p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Woli Zachariaszowskiej. Po niej zaprezentują się orkiestry: z Zielonek, Korzkwi, Michałowic oraz Sobolowa, a także występią dzieci i młodzież z ZS w Woli Zachariaszowskiej pod kierownictwem Agnieszki Jurkiewicz. Podczas imprezy będzie można zobaczyć prezentację najnowszego sprzętu druhów z OSP Wola Zachariaszowska oraz pokaz pierwszej pomocy, swój występ pokaże drużyna Cheerleaders „ LIDERKI” z Zielonek. O godzinie 19:00 zaplanowano finałowy koncert Orkiestry WOLA z wokalistami zespołu Fermata oraz Panem Śrubką Michałem Jurkiewiczem, a na zakończenie zabawa taneczna z zespołem Rytm. 

Szczegóły na plakacie.

Zielonki Strona 118 czerwca o godz. 10:00, w Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach (ul. Galicyjska 17 A Zielonki) odbędzie się spotkanie informacyjno-promocyjne. Tematem spotkania będzie omówienie projektu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) na lata 2014-2020 oraz nowych zasad przyznawania płatności bezpośrednich. Spotkanie promocyjno-informacyjne zostanie przeprowadzone przez pracowników Biura Powiatowego ARiMR w Krakowie oraz pracowników Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Karniowicach i będzie miało na celu przygotowanie potencjalnych beneficjentów do efektywnego wykorzystania środków przekazywanych przez UE na obszary wiejskie w nowym okresie programowania.

fermata

 

 

25 maja w Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach odbył się koncert młodszej grupy zespołu Fermata oraz wokalistów uczących sie śpiewu w Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach. W repertuarze podopiecznych Anny Roj pojawiły się znane i lubiane piosenki, a prócz zdolności wokalnych artyści pokazali talent aktorski.

Czytaj więcej: Muzyczne spotkanie z Fermatą