Już wkrótce

14 lutego - wieczorek taneczny w CIS, po szczegóły kliknij miniaturę plakatu:

 plakat wieczor taneczny 35 2015 luty Strona 1

 

plakat oferta zajec ckpir 2015

 

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

WLGZ 4 6 2014 strona pierwsza

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aktualna tabela ligowa: pobierz

 

zachariaszada

 

23 października w Zielonkach odbyła się dwunasta Zachariaszada – impreza integracyjna dla podopiecznych środowiskowych domów samopomocy oraz warsztatów terapii zajęciowej z całej Małopolski. W tegorocznej imprezie uczestniczyło ponad pięciuset uczestników z 32 ośrodków, a także uczniowie z Zespołu Szkół w Zielonkach, harcerze oraz wolontariusze z Zespołu Szkół w Woli Zachariaszowskiej. Duże emocje towarzyszyły rozgrywanym konkurencjom sportowym, a puchar otrzymali podopieczni ŚDS z Krakowa, mieszczącego się na osiedlu Młodości.

Czytaj więcej: Zachariaszada 2014

konkurs piosenkiPION

19 listopada odbędzie się Konkurs Piosenki Polskiej dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 20 lat. Soliści będą mogli wystąpić w trzech grupach wiekowych: 7-11 ; 12-15 ; 16-20 lat oraz grupy wokalne w składzie do 12 osób od 7-20 roku życia (jedna kategoria wiekowa). Aby wziąć udział w konkursie należy do 13 listopada przesłać kartę zgłoszenia oraz podkład muzyczny w formie pliku MP3 na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.."> Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Zapraszamy.

plakat wola 15.10.14

 

Orkiestra Dęta OSP "Wola" z Woli Zachariaszowskiej zaprasza w swoje szeregi. Wszyscy chętni są zaproszeni do bezpłatnej nauki od podstaw, doskonalenia umiejętności i poznania muzyków z pasją. Nabór odbywa się w każdy czwartek o godz. 19.00 w budynku OSP w Woli Zachariaszowskiej. Szczegóły na plakacie - kliknij miniaturę.

perły

 

W niedzielę, 12 października podopieczni Anny Roj: Aleksandra Medyńska, Jagoda Wiecha, Aleksandra Majka, Maja Sum, Agnieszka Łachowska, Norbert Kociarz i Filip Major wystąpili w koncercie "Perły Powiatu" organizowanym przez starostwo powiatu krakowskiego. Gratulujemy udanego występu.

Pola nadziei14zmn

 

Pola Nadziei to coroczna kampania prowadzona przez Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie. Żonkile jako międzynarodowy symbol nadziei przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki. W piątek 17 października Zespół Szkół w Zielonkach, sołtys Zielonek w imieniu rady sołeckiej oraz koordynator projektu Marzena Gadzik-Wójcik zapraszają do Parku Wiejskiego, gdzie po raz kolejny sadzone będą żonkile w ramach akcji Pola Nadziei. Akcja rozpocznie się o godz. 15.00.