Już wkrótce

Zapraszamy na zajęcia w CKPiR w nowym roku szkolnym:

 

plakat oferta zajec ckpir 2016

 

4 września - XI Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych w Zielonkach, godz. 15.00, Park Wiejski, szczegóły obok:

 

Trwają zapisy na II Marchewkowy Półmaraton 18 września,

po szczegóły kliknij:

 

marchewkowy pomaraton

Odwiedź również

ulo1

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

wl 128 2 16

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liga tenisowa 2016:

 

Aktualna tabela tutaj:

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
585
Odsłon artykułów:
317946

plakat festiwal zespolow ludowych 16Druga edycja Festiwalu Zespołów Ludowych z gminy Zielonki czyli Folkowe Powitanie Lata rozpocznie się w niedzielę 26 czerwca o godz. 15.00 w Parku Wiejskim w Zielonkach przy ul. Galicyjskiej. Po kliknięciu miniatury plakatu można poznać zespoły, które wystąpią na scenie. Jednak nie tylko na scenie będzie się odbywał festiwal, zespoły przygotują stoiska kulinarne oraz rękodzieła ludowego, będą też atrakcje dla dzieci i tańce dla całych rodzin. Zapraszamy!

plakat piknik w owczarach 16Lato tuż, tuż. W Owczarach 19 czerwca odbędzie się piknik "Powitanie Lata", na który zapraszają Sołtys, Rada Sołecka i Koło Gospodyń Wiejskich w Owczarach. Z programem można się zapoznać klikając miniaturę plakatu.

 

25 czerwca na stadionie KS Bibiczanka w Bibicach spotkało się 897 sympatyków turystyki rowerowej, by wziąć udział w organizowanym przez Centrum Kultury Promocji i Rekreacji w Zielonkach III rajdzie po szlakach rowerowych gminy Zielonki. W imprezie wzięli udział cykliści z naszej gminy, gmin sąsiednich, Krakowa, Małopolski, a nawet goście z  zagranicy. Mali i duzi przebyli naszą gminę z południa na północ. Zobaczyli m.in. wąwozy Kamieniec i Korzkiewki, minęli fort w Zielonkach, a także przejechali obok zamku i kościoła w Korzkwi.

Czytaj więcej: Rowerem po gminie Zielonki

WP 20160605 15 48 23 Pro5 czerwca odbył się po raz piąty festiwal gwary i kultury krakowskiej tym razem organizowany przez Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Skale. Naszą gminę reprezentowała Anna Madej z grupy Gawędziarze i Śpiewacy z Grębynic. Jej monolog okazał się najlepszy i jury nagrodziło go I miejscem. W konkurencji maratonu krakowiaka Celina i Andrzej Gajewscy z tego samego zespołu osiągnęli III miejsce w kategorii dorosłych. Wśród uczestników konkursu gawędy, jako jedyny mężczyzna, wystąpił również Władysław Kućmierczyk. Na zdjęciu Anna Madej (pierwsza z lewej) z Gawędziarzami i Śpiewakami z Grębynic.

Czytaj więcej: „Nasa rodzina” – najlepsza godka krakowska z gminy Zielonki!

Gmina Zielonki wzięła udział w dorocznym Sportowym Turnieju Miast i Gmin. Z realizacją turnieju na terenie gminy Zielonki można zapoznać się w sprawozdaniu 

Wyniki przeprowadzonego testu Coopera dostępne są tutaj