Już wkrótce

 

24 października: spotkanie dla Pań, patrz obok

OFERTA ZAJĘĆ W CKPIR

dostępna: tutaj

 

Harmonogram zajęć Klubu 50+

 

 

 

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

okładka

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aktualna tabela ligowa: pobierz

 

zajęcia plastyczne

 

 

Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach oraz Eco Art zapraszają na wakacyjne "Zabawy z plastyką". W trakcie zajęć dzieci będą rysować, malować i tworzyć w plenerze. Zajecia odbywaja się w środy i czwartki w godzinach 17-18.30, a druga (8-12 lat) we wtorki 17.00 - 18.30. Zapisy mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 509 495 301.

fitnessNie trzeba porzucać na wakacje ulubionych aktywności. W lipcu i sierpniu zapraszamy na zajęcia fitness we wtorki od 19.00 do 20:15 do Centrum Integracji Społecznej przy ul. Galicyjskiej 17A w Zielonkach. Zajęcia prowadzi trener naszych utytułowanych cheerleaderek Katarzyna Gazda. Na zajęcia można się zapisać pod nr tel. 504 692 288 lub po prostu przyjść we wtorek na 19.00. Zapraszamy stałe bywalczynie i nowe uczestniczki. Koszt karnetu na 4 zajęcia: 50 zł, na 9 zajęć: 90 zł. Można też wykupić karnet na 12 zajęć za 120 zł, który będzie ważny nawet we wrześniu. Wpłat dokonujemy na konto CKPiR (numer konta w stopce strony), z dopiskiem FITNESS.

wyjazdy rodzinnezmn

 

CKPiR organizuje ciekawe wyjazdy dla rodzin w wakacyjne niedziele. Będą to jednodniowe wycieczki do Bochni (13 lipca), Chorzowa (27 lipca), Białki Tatrzańskiej (10 sierpnia) oraz Ogrodzieńca (17 sierpnia). Po szczegóły prosimy kliknąć miniaturę plakatu oraz zapoznać się z regulaminem. Karta zgłoszenia dostępna: tutaj.

angzerowka1

Stowarzyszenie Wspierania Rodziny i Społeczności Wiejskiej „Zachariasz” w Zielonkach we współpracy ze Szkołą Językową Shamrock uzyskało dofinansowanie z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na projekt pt. „Wcześnie zaczniemy - sukces osiągniemy - program rozwojowy SP w Korzkwi”. W ramach projektu dzieci klas „0” ze szkoły w Korzkwi uczyły się języka angielskiego bezpłatnie przez cały rok szkolny.

Czytaj więcej: Wcześnie zaczniemy, sukces osiągniemy