Już wkrótce

 

24 października: spotkanie dla Pań, kliknij miniaturę:

plakat rak piersi 14zmn

Przyjmujemy zgłoszenia do Konkursu Piosenki Polskiej: szczegóły

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

okładka

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aktualna tabela ligowa: pobierz

 

PLAKAT BIATHLON

 

 

Rozpoczęły się zapisy internetowe na VI Nowohucki Biathlon Rowerowy. CKPiR w Zielonkach patronuje temu wydarzeniu i zaprasza do udziału w zawodach, które odbędą się 14 września o godz.9:45. Trasa będzie wiodła po malowniczym terenie Starej Mogiły, Pleszowa, Kujaw i Chałupek.
Szczegółowe informacje (m.in. kartę zgłoszenia i regulamin) mozna znależć na: biathlonrowerowy.pl

wakacje1

 

Jak ciekawie można spędzić wakacje, nie wyjeżdżając na długo z domu – oczywiście w gminie Zielonki. Dzięki Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach, które zaprasza na półkolonie, wycieczki oraz zajęcia świetlicowe, sportowe i plastyczne.

Czytaj więcej: Wakacje z CKPiR

fitness

Pierwsze sierpniowe zajęcia, zamiast we wtorek 5.08 odbędą się w czwartek 07.08.2014 r. (godzina bez zmian tzn. 19:00 - 20:15). Następne dwa zajęcia to wtorek 12.08.2014 r. oraz 19.08.2014 r.Natomiast zamiast fitnesu we wtorek 26.08.2014 r. będą zajęcia w czwartek 21.08.2014 r.

 

wieczorTaneczny26.07

 

 

Wakacyjny wieczorek taneczny już 26 lipca w Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach. Początek imprezy godzina 18.00. Bilety do nabycia w CKPiR w Zielonkach do 23 lipca. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły na plakacie.

plakat zajecia wakacyjne halazmn

 

Od 1 lipca do 29 sierpnia w dni powszednie organizowane są zajęcia wakacjne w hali sportowej w Zielonkach. Od 9.00 do 13.00 trwają półkolonie, a w programie są również wycieczki jednodniowe. Organizatorem półkolonii letniej dla dzieci od 7-15 lat jest Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach. Udział w zajęciach jest bezpłatny z wyjątkiem wycieczek jednodniowych. Szczegóły, w tym plan wycieczek, znajdą Państwo na plakacie. Prosimy zapoznać się z regulaminem, warunkiem uczestnictwa w półkolonii jest wypełnienie karty kwalifikacyjnej.