Już wkrótce

31 maja (niedziela) - koncert orkiestry smyczkowej na zamku w Korzkwi:

 

plw korzkwi 15

 

 

 

7 czerwca (niedziela) - rajd rowerowy po gminie Zielonki, szczegóły obok

Subskrypcja e-mail

Kalendarz imprez

kalendarz 0 XL

 

Do poczytania

wl 121 01 15 ok

Do pokolorowania

zmngmzielonki dlamłodych

Liga tenisowa

tenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liga 2015, przyjmujemy zapisy: informacja

 

Aktualna tabela: pobierz

recytacja

 

Młodzież z gminy Zielonki wzięła dziś udział w konkursie recytatorskim. Spośród 50 uczestników biorących udział w przesłuchaniu jury wyłoniło zwycięzców, którzy wezmą udział w konkursie powiatowym 10 marca w Mogilanach. Wyniki są dostępne TUTAJ.

bibice brydż 5

7 marca zapraszamy na turniej brydżowy do Bibic. Będzie to I Turniej Brydża Sportowego o Puchar Wójta Gminy Zielonki. Od godz. 10.00 do ok. 14.00 przewidziane są rozgrywki zakończone rozdaniem nagród. Turniej jest otwarty dla widzów chcących kibicować grającym. Są też ostatnie wolne miejsca turniejowe, chętnych prosimy o kontakt z panem Stefanem Łyskiem pod nr tel. 695 603 695. Zawody odbędą się w budynku sołeckim w Bibicach (Rynek 2). Zapraszamy do gry.

zumba dzien kobiet

 

Na zajęciach zumby w CIS również świętujemy Dzień Kobiet. Już 6 marca. Wszystkie szczegóły na plakacie - kliknij miniaturę.

plakat 8 marca dzien kobiet1

 

Serdecznie zapraszamy do świętowania Dnia Kobiet z Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach. 8 marca w Centrum Integracji Społecznej przy ul. Galicyjskiej 17A czeka Państwa moc atrakcji: szafing, porady kosmetyczne, spotkanie z dietetyczką, koncert dwóch zespołów. Szczegóły programu na plakacie (kliknij miniaturę). Zainteresowanych szafingiem prosimy o przeczytanie regulaminu: tutaj. Do pobrania również: karta zgłoszenia. Zapraszamy.

c51ce410c124a10e0db5e4b97fc2af39Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach zaprasza na wyjątkowe zajęcia naukowe. Poprzez zabawę dzieci przeniosą się na naukowy poligon i dowiedzą się więcej o fizyce, chemii, biologii, informatyce, a w szczególności… o robotyce. Interaktywne zajęcia, przeprowadzanie eksperymentów i budowanie robotów z klocków lego – tego wszystkiego będzie można spróbować 25 lutego podczas zajęć w hali sportowej w Zielonkach. Początek godz.9.00.

Fot.Warsaw Public Relations